Filtrele

Sıralama seçin
Filtrele

44 sonuç bulundu.

Toplam 44 ürün görüntüleniyor.

Bir zamanlar spor ayakkabılar, yalnızca spor giyimin bir unsuruydu. Spor salonları ve oyun alanları haricinde giymek kötü bir zevk olarak kabul edilirdi. Bugün ise spor ayakkabılar rahatlığı ve kolaylıkla kombinlenebilir oluşuyla günlük yaşamın her anında tercih edilmeyi başardı.

İş hayatında, şehir içinde zaman geçirirken ve hatta özel günlerde bile spor ayakkabılar sıklıkla giyiliyor. Özellikle yeni sezon kadın spor ayakkabı modelleri ve renk yelpazesi o kadar genelleyicidir ki, bazı insanlar düğün ayakkabıları yerine de rahat spor ayakkabılar tercih etmektedir.

Yeni Sezon Kadın Sneaker Trend Tasarımları Nelerdir?

Zamansız modaya en uygun seçim, ofis ve gündelik hayat için teraziyi dengeleyebilen düşük bilekli zarif spor ayakkabılardır. 2023'ün en önemli ayakkabı trendlerinden biri sade, minimalist spor ayakkabılardır.

Yeni bir model olsa bile insanlar bu ayakkabıları görür görmez tanır ve sahiplenir. Bu ayakkabıların karakteristik özellikleri klasik renkler, ince bir taban ve herhangi bir detayın ve baskının olmadığı bir yüzeydir. Bu tür çiftler evrenseldir ve çoğu kıyafete mükemmel şekilde uyar.

Yeni Sezon Kadın Sneaker

2023 yılının en iyi spor ayakkabı modelleri arasında hiç şüphesiz ince tabanlı modeller yer alıyor. Ve bu tür spor ayakkabılarla uzun süre yürümek ayağınızı yormaya başlasa da artık bu olmazsa olmaz model tüm moda tutkunlarının gardırobunda. Yeni sezon bahar koleksiyonunda yaz ayları dikkate alınarak tekstil materyalli ayakkabılar da fazlaca yer edindi. Çünkü tekstil ayakkabılar ayağı rahatsız etmez ve nefes alabilirler.

Bu yılın Jump koleksiyonunda yüksek bilekli spor ayakkabılar da özel bir yer kazandı. Hem yaz hem de kış aylarında giyebileceğiniz bu ayakkabılar başlarda zayıf ayak bileği ve eklem rahatsızlıkları yaşayan kişiler için ya da basketbol gibi spor aktiviteleriyle ilgilenenler için üretilmiş olsa da artık modaya yön veren bir akıma dönüştü ve kadınların da özellikle kot pantolonla kombinlemeyi tercih ettikleri ürünler oldu.

Yeni Sezon Kadın Sneaker Modelleri

Yaz aylarında her ne kadar hafiflik istiyorsak da sonbahar geldiğinde çamur ve su birikintileriyle boğuşacağız. Yeni sezon kadın spor ayakkabı modelleri arasında sonbahar aylarını da düşünerek, yazın giyebileceğiniz tekstil ürünlerinin yanı sıra suni deri ve kauçuk kalın tabanlı modellere de yer verildi.

Jump yeni sezon kadın sneaker modelleri arasında cırtlı ayakkabılar da bulacaksınız. Bu modeller şıklıktan ödün vermeyerek kolay giyilebilir olmalarıyla çocuklar kadar yetişkinlerin de sevgisini kazanmayı başardı.

Yeni Sezon Kadın Sneaker Trend Renkleri Nelerdir?

Renkler söz konusu olduğunda, spor ayakkabılar için tartışmasız lider en geleneksel olan beyazdır. Bu tür spor ayakkabıların tabanı, modelin kendisi gibi beyaz tonda olabilir veya biraz farklı tonlarda olabilir. Bu yılın en popüler ikinci seçeneği, rahatlatıcı tonlardaki spor ayakkabılar.

Örneğin açık gri veya bej tonlar özellikle yaz aylarına hitap eder ve rahatlatıcı renkler olarak kabul edilir. Bu spor ayakkabılar da kombin bakımından minimalist beyaz ayakkabılar kadar çok yönlü olabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.