Filtrele

Sıralama seçin
Filtrele

111 sonuç bulundu.

Toplam 111 ürün görüntüleniyor.

Doğru antrenman ve fiziksel hazırlık en önemli etkenlerdir ancak amatör dahi olsa hiçbir futbolcu kendisine uygun, doğru krampon olmadan futboldaki yeteneğini gösteremez. Maç sırasında, oyuncunun rahatlığı ve verimliliği büyük ölçüde kramponun kalitesine bağlıdır. Halı saha kramponu seçiminde modelin ayağı kavraması, sıkmaması, tutuşu ve bağcık yapısı önemlidir. Diğer önemli etken de futbol oynanacak olan sahanın zemin özellikleri olur. Yılların tecrübesiyle Jump, her yaştan amatör oyunculara özel olarak tasarlanan sağlam, ergonomik ve kaliteli erkek krampon ve erkek halı saha ayakkabısı üretir.

Krampon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Her futbolcunun yaşı veya becerisi ne olursa olsun, kendisine uygun olan krampon modelini nasıl seçeceğini bilmesi gerekir. Doğru futbol ayakkabısını seçmek düşünülenin aksine göründüğü kadar kolay olmayabilir. Doğru kramponu seçerken dikkat edilmesi gereken ilk şey, oynanacak olan zeminin türüdür. Zemine uygun bir taban sadece oyundaki etkinlik seviyesini artırmakla kalmaz, aynı zamanda rahatlık hissi verir. Bu nedenle krampon seçimi yaparken öncelikle hangi zemin için üretildiğine dikkat etmeliyiz. Hangi zeminde oynayacağımızı belirledikten sonra futbol becerilerimizi dikkatlice analiz etmeli ve futboldaki seviyemize göre modele karar vermeliyiz.

Bir sonraki adımda, kramponun üretildiği materyale de mutlaka dikkat edilmeli. Sentetik malzemelerden yapılmış futbol ayakkabılarının temiz tutulması çok daha kolaydır. Hafifliği, futbolcuların takdir edeceği hız üzerinde olumlu bir etkiye sahip. Doğal deri sayalı futbol ayakkabıları en çok kaleciler ve defans oyuncuları tarafından tercih edilir ve uygun bakım gerektirirler.

Ayak ölçüsü için yapmamız gereken, ayağımızı çorapsız olacak şekilde beyaz bir kağıt parçasının üzerine koymak, iki yerden yani topuğun ve baş parmağın bittiği yerlerden birer çizgi ile işaretlemektir. Elde edilen mesafeyi bir cetvel veya şerit metre ile ölçerek ve ardından elde ettiğimiz ölçüm sonucunu üretici tarafından sağlanan boyut tablosuyla karşılaştırarak doğru krampon numarasını elde edebiliriz. Jump online mağazada hem standart ayakkabı numaraları hem de ölçü tablosu bulunuyor. Bu şekilde en doğru kramponu bulabilmek mümkün oluyor.

Hem Yaştan Amatör Oyuncular için Halı Saha Kramponu

Futbolla ister eğlence için ister sadece düzenli antrenman için ilgileniyor olalım, en kaliteli kramponlar için Jump ideal bir seçim. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerle üretilen Jump kramponlar, en yüksek çalım konforu ve uzun süreli kullanım sağlar. İleri teknoloji ile üretilen kaliteli ve şık Jump modelleri son derece hafiftir ve ayağa mükemmel şekilde uyum sağlar.

Tüm futbol severleri düşünerek tasarlanan kramponlarda, kalite yaklaşımından taviz verilmiyor. Jump kramponlarla, olağanüstü dayanıklılık ve hafifliği bir araya geliyor. Jump kramponlar, oyuncuya hızlı tepki verme yeteneğini garanti eder ve antrenman sırasında yaralanma riskini en aza indirir.

Tüm Sahalar için Jump Futbol Kramponu

Futbol artık sadece halı sahada oynanmıyor. Salon futbolu son yıllarda oldukça popüler halde geldi. Bu nedenle hem halı saha hem de salon futbolu için uygun kramponlar Jump ayrıcalıklarıyla sunuluyor. Çim ya da suni yüzeyler ve diğer yüzey türlerinde kullanılmak üzere tasarlanan geniş erkek krampon ve halı saha ayakkabısı yelpazesinde her seviyeye uygun bir model bulunabilir. Ürün yelpazesinde bulunan erkek halı saha ayakkabısı modelleri, belirli bir yüzeye uyarlanmış taban tipleriyle oyunculara sahada güvenlik ve aynı zamanda mükemmel manevra kabiliyeti ve hız sağlar. Genellikle salonda antrenman yapanlar için erkek salon ayakkabısı  ürünleri arasında yüksek kaliteli salon tipi, kaydırmaz erkek krampon modelleri mevcut.

Futbol Ayakkabıları

Salon futbolu haricinde oyun sırasında mükemmel tutuş sağlayan doğal çim için modern teknoloji ile tasarlanmış futbol ayakkabıları da Jump koleksiyonunda yer alıyor. Yağışlı havalarda, ıslak, çamurlu halı saha için ideal olan, sağlam tutuş sağlayan erkek futbol ayakkabısı seçenekleri üstün konfor sunar.

Tüm oyuncuların beklentilerini karşılayabilmek için Jump, koleksiyonu sürekli güncelliyor. Online mağazada en kaliteli ve sağlam erkek futbol ayakkabısı modellerini bulmak mümkün. Yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilen ve yüksek verimlilik sunan Jump kramponlar, kusursuz işçiliğin yanı sıra göz alıcı tasarımıyla da öne çıkıyor. Şıklığa ve benzersiz kesimlere sahip bir futbol ayakkabısı seçenekleri sunuyor.

Jump kramponlar, manevraları verimli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi sağlayarak oyuncunun sahadaki etkinliğini ve performasını artırır. Ayrıca burkulma ve yaralanmaya karşı stabilite ve güvenilir koruma sağlar. Geniş bir beden aralığında sunulan birbirinden şık ve çeşitli modeller Jump koleksiyonunda yer alıyor.

Erkek Futbol Ayakkabısı

Jump futbol ayakkabıları, futbol seven herkesin ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılıyor. Güvenilir bir üreticiden yüksek kaliteli krampon arayanlara, Jump  en kaliteli kramponları sunuyor. Kalitenin yanı sıra en uygun erkek krampon fiyatları da Jump koleksiyonlarında. Farklı Jump krampon seçenekleri arasından oyuncunun ilerleme seviyesi ve futbol oynadığı saha türü dikkate alınarak, en uygun modeli seçmek çok kolay.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.