Filtrele

Sıralama seçin
Filtrele

20 sonuç bulundu.

Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Tüm basketbol sahaları için özel olarak tasarladığımız ayakkabılar, çok yönlü ve destekleyici tutuş özellikleri sayesinde güvenli ve çevik bir şekilde adım atmayı destekler. Üstün konfor ve stabilite sunan farklı tarzdaki erkek basketbol ayakkabısı modellerinin her biri, en iyi oyuncular için optimize edilmiş özelliklere sahiptir. İşlevsel ve havalı Jump basketbol ayakkabısı modelleri yalnızca sahalarda değil sokaklarda da son derece doğru bir seçimdir. Yeni sezon ve outlet koleksiyonundaki indirimli basketbol ayakkabısı modelleri ile hareket etmek çok daha keyifli!

Hızlı ve Sağlam Adımlar için Jump Erkek Basketbol Ayakkabısı

Aktif yaşam tarzını benimseyen herkese uygun spor ayakkabılar sunduğumuz Jump erkek koleksiyonunda basketbol performansını bir üst seviyeye taşımaya yardımcı en iyi basketbol ayakkabıları modeller de yer alır. Oyundaki hedefleri yükseltmek ve sahada unutulmaz bir performans sergilemek için geliştirdiğimiz en iyi basketbol ayakkabısı modellerimiz, genellikle diğer modellerden daha fazla bilek desteği sunar. Hızlı manevre, çeviklik ve zıplama gibi aktif hareketlerin yer aldığı basketbol sporuna özel ayakkabılarımız, ekstra destek özelliğine sahiptir. Birden çok hareket türünü desteklemek ve sağlam bir şekilde adım atmak için ayak bileğini sarar ve performansınızı destekler.

Tüm bu özelliklere uygun basketbol ayakkabısı modellerimiz, her türlü manevra kabiliyetine izin verebilecek esnekliğe de sahiptir. Bu nedenle pek çok basketbol ayakkabısı modelimizde ilave destek için ekstra kalın bir taban sunuyoruz. Kalın tabanlı basketbol ayakkabısı koleksiyonumuz genellikle ilave bilek destekli ve daha alçak profilli modellerden oluşur. Her iki model de her türlü koşulda oldukça rahat bir şekilde hareket etmeyi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece Jump erkek basketbol ayakkabısı modellerimizle hem sahalarda hem de eğlence müsabakalarında her zaman daha iyisini hedeflemeye destek oluyoruz.

Havalı ve Şık Erkek Basketbol Ayakkabısı Modelleri

Jump erkek basketbol koleksiyonumuzdaki modeller, temelde antrenman veya müsabaka sırasında çevik, güçlü ve sağlam şekilde hareket için tasarlansa da yaşam tarzı ayakkabısı olarak da son derece idealdir. Şık ve havalı duruşa sahip bilekli basketbol ayakkabısı modelleri, gün boyunca konfor içerisinde hareket etmenizi sağlayan ilave destekleri ile günlük kıyafetlerinizle uyumludur. Jean pantolondan şort ve jogger modellerine kadar atletik veya casual kombinler için uygun olan Jump basketbol ayakkabılarımız, hem tarzı hem de konforu ile farklı zevklere hitap eder. Basketbol ayakkabısı çeşitlerimiz ayrıca oyun içi formayla veya kıyafetlerle uyumlu olmasını sağlayan çok çeşitli renk seçeneklerine sahiptir.

Genellikle siyah ve beyaz gibi klasik renk tonlarından oluşan modeller, küçük renk patlamaları sayesinde son derece havalı bir tarz kazanır. Özellikle ilkbahar ve yaz mevsiminde son derece kullanışlı olan beyaz basketbol ayakkabısı modelleri, tüm kıyafetlerle kombinlenerek okuldan sosyal etkinliklere ve eğlenceye kadar pek çok yerde tercih edilebilir. Kış veya sonbahar aylarında ise siyah basketbol ayakkabısı modellerinin zamansız şıklığından ve konforundan yararlanılabilir. Hem bilekli hem de alçak profilli modeller, kırmızı basketbol ayakkabısı kırmızı gibi canlı renk tonları ile daha çarpıcı ve dikkat çekici bir tarz kazanır. Böylece gün boyu konforlu, esnek ve sağlam adımlar atarken aynı zamanda havalı görünmek oldukça kolaylaşır. Jump erkek basketbol ayakkabısı ve en güzel basketbol ayakkabıları koleksiyonumuzda tarzı ve beklentileri ne olursa olsun herkese uygun 44 numara basketbol ayakkabısı seçeneklerle ulaşılabilir fiyatlarla sunuyoruz.

Ulaşılabilir Fiyatlara En Şık ve Konforlu Erkek Basketbol Ayakkabıları

Jump erkek basketbol ayakkabısı koleksiyonumuz, bir sonraki hazırlık maçında veya okulun sahasında stres atarken ideal destek ve rahatlık sağlayan seçeneklerden oluşur. Jump erkek ayakkabılarımız her basketbolcunun talep ettiği saha performansı ve atletik çekicilik söz konusu olduğunda standartları belirler. Yüksek ve düşük profil seçeneklerinden oluşan erkek basketbol ayakkabısı modelleri, her türlü oyun tarzıyla mükemmel uyumu yakalamaya yardımcı ekstra destek ve stil sunar. Bileği tam olarak kavrayan esnek ve destekli ayakkabılar, sahadaki her adımda manevra kabiliyetini üst seviyeye taşır. Alçak profilli modeller ise şok emilimi sağlayan özellikleri ile günlük kullanımda da tercih edilebilir. Modeli ne olursa olsun tüm Jump erkek basketbol ayakkabı modellerimiz, ekstra dayanıklı dış taban yapısına sahiptir. Böylece tüm sezon boyunca güvenle ve kaliteli bir şekilde kullanılabilir. En iyi erkek basketbol ayakkabısı fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişebilir.

Erkek Basketbol Ayakkabısı

Kalitenin herkes tarafından ulaşılabilir olması amacıyla hazırlanan koleksiyonumuzda basketbol ayakkabılarımızı her bütçeye uygun fiyatlarla sunuyoruz. Uygun basketbol ayakkabısı fiyatları ve basketbol ayakkabıları ucuz ile kaliteyi ve sağlamlığı hem profesyonel hem de eğlence amaçlı kullanımlar için ulaşılabilir hale getiriyoruz. Tüm bunlara ek olarak yeni sezon ve outlet koleksiyonlarımızda indirimli basketbol ayakkabısı modellerimiz de mevcut. Aranılan özellikleri belirledikten sonra basketbol ayakkabı fiyatları fiyata göre sıralayarak her bütçeye uygun basketbol ayakkabısı modellerini seçmek çok kolay. Basketbol ayakkabılarını seçtikten sonra giyim ve aksesuar koleksiyonumuzda atletik tarzı tamamlayan ürünler de tercih edilebilir. Basketbol şortları, tişörtleri, atletleri ve daha fazlası için Jump ayrıcalıkları ve indirimleri ile keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.