Jump Markası Hakkında

HAKKIMIZDA

     1986 yılında tescilini Genmar İç ve Dış Ticaret A.Ş. çatısı altına aldığımız uluslararası JUMP markası, Türkiye ayakkabı sektörüne öncülük yapan firmalardan biridir.

     800’ün üzerinde satış noktası olan ve büyük zincir mağazalarda bulunan markamız günden güne bünyesine yeni satış noktaları ekleyerek ayrıca trendler ve modaya uygun yeni ayakkabılar üreterek sektöre hizmet vermektedir.

     Tamamıyla yerli üretime sahip JUMP markası olarak, Avrupa standartlarına uygun yeni ürünlerin üretilmesi, mevcut bir ürünün geliştirilmesi, iyileştirilmesi, ürün kalitesini veya standardının yükseltilmesi, maliyet düşürücü nitelikte yeni tekniklerin, yeni üretim teknolojilerinin geliştirilmesi gibi konularda Ar-Ge faaliyetlerinde bulunuyoruz.

     Hizmet politikamızı; kaliteli, uygun fiyatlı ürünler, erken üretim, hızlı teslimat, ileri teknoloji ve modaya uygunluk olarak belirledik. Her yaş grubuna hitap eden tasarım ve üretim gücümüzle her geçen gün pazar payımızı korumakta ve geliştirmekteyiz.

     2019 yılında jump.com.tr ve Türkiye’nin önde gelen online pazar yerleri ile başlayan perakende e-ticaret serüvenimiz genç ve alanında uzman kadromuzla müşteri odaklı çalışmayı benimseyerek, güçlü stoklarımız, zamanında teslimat, geri iade kolaylığı gibi katma değerli servislerimizle her yıl büyümeye devam etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.