Filtrele

Sıralama seçin
Filtrele

29 sonuç bulundu.

Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Düz olmak kaydıyla birçok zeminde oynanıyor olması ve pozisyonuna göre ayakkabıdan beklentilerin farklı olması sebebiyle yeni sezon krampon modelleri alt türlere ayrılmaktadır.

Krampon aslında futbol ayakkabısı anlamında kullanılan genel bir terimdir. Yeni sezon futbol ayakkabı modellerinde suni çim ve çim sahalar, halı sahalar ve salon futbollarındaki zemin farklıkları sebebiyle özellikle ayakkabının dış taban kısmı değişmektedir.

Yeni Sezon Futbol Ayakkabısı

Kar yağışları ve dondurucu soğuklar sona ermesiyle bahar aylarıyla yeniden açık havada da futbol oynama fırsatı doğdu.

Yeni sezonda da sahalara iddialı bir dönüş yapmanız için Jump ayakkabı birbirinden güzel yeni sezon krampon modelleri koleksiyonu geliştirdi. Peki Jump yeni sezon erkek halı saha krampon modelleri ile sizlere neler vaat ediyor?

Yeni Sezon Erkek Futbol Ayakkabısı Modelleri

Yeni Sezon Krampon Modelleri Nasıl Olmalı?

Öncelikle hangi zeminde oynadığınız fark etmeksizin ayakkabınız ayağınızı tamamen sarmalıdır. Jump yeni sezon erkek krampon modelleri için ilk deneme itibariyle ayakkabının ayağa ne kadar sıkı oturduğunu hissedeceksiniz.

Yeni sezon futbol ayakkabılarında ağırlık, ön kısımda daha ağır olarak şekilde ayarlanmıştır, bu detay size topa daha sert vurma avantajı kazandıracak. Bunun yanı sıra yeni sezon krampon modelleri taraklı ayağa sahip sporcular için bile parmak uçlarında mümkün olan en yüksek konforu sunuyor.

Bir futbol maçına çıkmak istiyorsanız, aynı zamanda en iyi krampon tercihini yapabilmek için hem antrenman hem de maçların nasıl bir zeminde oynanacağını öğrenmelisiniz.

Futbol oynamak için alacağınız yeni sezon krampon modelleri seçiminde halı saha, salon ve çim saha arasından yapacağınız tercih kritik önem arz edecektir.

Önde gelen spor ayakkabı markaları düzenli olarak yeni teknolojileri test eder ve testten geçen özellikleri üretime başarıyla uygular. Her sporcu, rahat ve güvenli bir oyun sağlayan geliştirilmiş tasarıma sahip kramponları satın alabilecek. Özel çözümlerle ilgilenen müşteriler için sınırlı sayıda ayakkabı koleksiyonu mevcuttur.

Kramponlar, futbol oynamak için tasarlanmış özel spor ayakkabılar olarak kabul edilir. Bu ürünlerin ayırt edici bir özelliği, sivri uçlu olmalarıdır. Bu, oyun alanında güvenilir bir tutuşa sahip olmanızı ve yere temas her temasınızda ve sürat kazandığınızda ayağınızın dengesini korumayı amaçlar. Çiviler sayesinde de oyuncunun kayma darbelerine karşı ve düşme riski azaltılmıştır.

Yeni Sezon Erkek Futbol Ayakkabısı Fiyatları

Herkes için Yeni Sezon Krampon Modelleri Jump Ayakkabı ’da

Yeni sezon koleksiyonumuzda yetişkin, genç ve çocuk fark etmeksizin herkes için futbol ayakkabıları sunuyoruz. Beden seçiminden 26 ila 44 numara aralığından kendi ayak numaranızı seçerek uniseks modellerimize göz atın. Bu sezon yine Jump koleksiyonumuzda futbol ayakkabısı kampanyaları ile size hitap eden uygun fiyat kramponu bulacağınıza inanıyoruz.

Yeni Sezon Erkek Futbol Ayakkabısı Çeşitleri

2023 bahar sezonu koleksiyonumuzda halı saha için kısa çivili, çim sahalar için daha uzun çivili ve salon futbolu için çivisiz krampon modellerimizi görebileceksiniz. Ayrıca bu sezon için dikkat çeken çoraplı krampon modellerine ve ayakkabısı fiyatlarını şans vermenizi tavsiye ediyoruz. Bu kramponlar bileğinize de destek vermeyi hedefleyerek sahada size uygun olan modellerinde ekstra hakimiyet kazandıracak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.