Filtrele

Sıralama seçin
Filtrele

2 sonuç bulundu.

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Bu ayrım salon futbolu veya futsal ayakkabısı için de farklı ihtiyaçları ortaya çıkarır. İyi bir çift ayakkabı her iki durumda da futbolda daha yüksek başarı elde etmeyi sağlayabilir. Oyun performansında ekipmanın önemini vurgulayan Jump salon futbol ayakkabısı koleksiyonumuzda ihtiyaç duyulan motivasyonu ve desteği elde etmeye destek olan birbirinden kaliteli ve yüksek performanslı modeller yer alır. Bütçe dostu fiyatlarla sunulan yüksek kaliteli ve destekleyici Jump erkek salon futbol ayakkabılarla tüm maceralar daha keyifli!

Sağlam ve Destekleyici Erkek Salon Futbolu Ayakkabısı Modelleri

Herhangi bir iç mekan futbol ayakkabısında, tasarımı oluşturan çok çeşitli yönler vardır. Doğru malzemeyi, ağırlığı ve çekiş türünü seçmek performansta büyük bir fark yaratabilir. Antrenman seviyesi, türü ve beklentileri doğrultusunda salon futbolu oyuncuları için oluşturduğumuz Jump futsal ayakkabı koleksiyonunda en yeni teknolojiler kullanıyoruz. Jump futsal salon ayakkabısı seçenekleri tam destek, hafiflik, dayanıklılık ve aşınmaya dirençli yapı sunar. İkonik tasarımlara sahip salon futbol ayakkabısı, optimum tasarım özellikleri ile hangi oyun türü seçilirse seçilsin yarı yolda bırakmayacak özelliklere sahiptir. Böylece en zorlu maceralarda bile rakiplerin üstesinden gelirken futbol salon ayakkabısı ile ayaklardan güç alınabilir.

Çim saha krampon veya ayakkabılarında olduğu gibi futsala özel tasarlanan modellerimiz de ayakları tam saracak şekilde bağcık ve üst yüzeyden oluşur. İç mekana özel olarak tasarlanan taban kısmı suni derinin işlevsel ve konforlu özellikleri ile birleşerek her adımda ayakları destekler. Sert zeminlere uygun kavrayıcı taban yapısı ise güçlü çekiş ve itiş özellikleri sayesinde salonda her türlü manevrayı yapabilmeye imkan sunar. Yenilikçi yapı ve malzeme özellikleri ile Jump salon futbolu ayakkabısı modelleri en iyisini elde etmek için ihtiyaç duyulan tüm desteği sunar.

Beklentilerinize Uygun En Kaliteli Salon Futbolu Ayakkabılarını Keşfedin

Salon veya futsal futbol ayakkabıları ve çim saha kramponları arasındaki en büyük fark, çivilerin olmamasıdır. Ayrıca, salon ayakkabısı modelleri dayanıklı bir dış tabana sahiptir. Bu özellikleri ile futsal ayakkabıların taban yapılarını basketbol ayakkabısı modellerine benzetebiliriz. Salon futbolu ayakkabılarında ayrıca, parlak zeminlerde ekstra çekiş sağlayan farklı destek de bulunur. Eklenen sırt destekleri ayrıca daha hızlı dönüşe ve tepki vermeye olanak tanır. Salon türleri de futbol yapılan alanın yapısına bağlı olarak değişebilir. Birinci sınıf malzemelerden oluşan taban formu farklı yüzey türlerinde size daha fazla tutuş sağlar. Bu nedenle yeni bir salon futbolu veya futsal ayakkabı satın almadan önce zemin türlerini göz önünde bulundurmak önemlidir.

Oyunda hangi pozisyonda oynandığının ne tür bir salon futbolu ayakkabısı alınması gerektiği konusunda büyük bir etkisi olabilir. Oyun tarzı için doğru ayakkabılara sahip olmak sadece performansı artırmakla kalmaz, aynı zamanda müsabaka boyunca daha rahat olmaya da destek verir. Kaleci, defans, forvet ve orta saha mevkilerindeki farklı pozisyon türleri için hareket kabiliyeti türleri ve ihtiyaçları da değişecektir. Bu nedenle salon futbolu ayakkabı satın almadan önce oyun pozisyonu değerlendirilebilir. Böylece beklentilere uygun bir performans elde etmek ve müsabakada takımın rakiplerin önüne geçmek çok daha kolaydır.

Kaliteli Futsal Ayakkabıları Ulaşılabilir Fiyat Ayrıcalıkları ile Satın Alın

Futsal salon ayakkabısı satın alırken kaliteyi uygun fiyatlarla deneyimlemek en önemli amaçlar arasında yer alabilir. Jump salon futbolu ayakkabısı koleksiyonumuzda en iyi performansı ve kaliteyi bütçenizi sarsmayan fiyatlarla sunmanın gururunu yaşıyoruz. Genellikle alçak tasarıma sahip olan Jump futsal ayakkabı modellerimiz, daha sağlam bir tutuş ve güçlü bağlantı için yere daha yakın bir hisse sahiptir. İyi bir bağcık desteğine ve sert yan kısımlarına sahip olduğundan topu kontrol etme ve topla koşma sırasında da ekstra kolaylık sağlar. Bunun için geniş yelpazeli koleksiyonumuzdaki farklı taban özelliklerine sahip erkek salon ayakkabısı modelleri seçilebilir.

Ayrıca futsal ayakkabıları için nefes alabilirlik özelliklerini dikkate almak da son derece önemlidir. Kapalı alanlarda performans gösterirken çim veya halı saha gibi açık alanlardan daha fazla ısınabileceğinden koleksiyonumuzdaki futsal ayakkabılarını daha hafif malzemelerden üretiyoruz. Böylece nefes alabilir ve stratejik olarak tasarlanan yapı ile ayaklara en yoğun performans sırasında bile rahatlık ve serinlik sunuyoruz. Kısacası erkek salon veya futsal ayakkabı koleksiyonumuzda pozisyona, mevkiye,  zemine ve seviyeye göre en iyi seçenekler yer alır. Jump erkek salon ayakkabısı koleksiyonundan ihtiyaçlara göre inceleme yapılabilir. Bu sayede en konforlu ve kaliteli tasarımlara ulaşılabilir.

Salon Ayakkabısı

Erkek salon futbol veya futsal ayakkabısı söz konusu olduğunda, göz önünde bulundurabilecek pek çok husus vardır. Oynanan salon futbolu müsabakaları veya antrenmanları için doğru ayakkabı türünü seçmeye odaklanarak birçok hedefe ulaşılabilir. Dayanıklı, sağlam ve destekleyici modellerimiz indirim ve kampanya ayrıcalıklarıyla daha fazla oyun kazanmak için Jump erkek salon ayakkabısı koleksiyonunda!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.